021-56071019

لیفتراک دیزل نوعی لیفتراک می باشد که ویژگی های خاص خود را دارد. به طور کلی، لیفتراک ماشینی دارای محلقاتی همچون دکل و شاخک می باشد. این ماشین برای حمل بار و انبارسازی بارها به کار می رود. سوخت این ماشی به محل مورد استفاده آن بستگی دارد که معمولا برقی، فسیلی و یا گازی است.

لیفتراک دیزل چیست

لیفتراک های دیزلی بسیار مناسب برای مکان های رو باز و مرطوب است. قیمت این نوع لیفتراک نسبت به نوع برقی آن ارزان تر است و دارای شتاب و سرعت بالایی می باشد. این لیفتراک به علت داشتن سوخت دیزلی باعث تولید دود زیاد و سر و صدای زیادی می شوند که بهتر است از آن ها در مناطق رو باز استفاده شود. لیفتراک دیزلی نسبت به نوع برقی بزرگتر است و قدرت بیشتر در جا به جایی وسایل دارد. در ادامه به چند نوع از لیفتراک های دیزلی اشاره می کنیم.

لیفتراک دیزلی بهترین گزینه بار استفاده در فضای باز می باشد

در مطلب قبل در مورد لیفتراک صحبت کردیم و نحوه کار و کاربرد آن را برایتان توضیح دیدیم. در این مطلب قصد داریم تا در مورد لیفتراک دستی را برایتان توضیح دهیم. لیفتراک دستی یا استاکر دستی نیز یکی از انواع لیفتراک است که در انبارها برای جا به جا کردن بار و وسایل دیگر را دارد. لیفتراک دستی برای بار های نسبتا سنگین استفاده می شود که انسان به صورت عادی قادر به جا به جایی آن نمی باشد ولی نباید بار های بسیار سنگین را با آن ها جا به جا کرد زیرا خطر واژگونی آن ها وجود دارد.

یکی دیگر از انواع لیفتراک، لیفتراک برقی می باشد که نسبت به لیفتراک های دیزلی خیلی کم صداتر و آلودگی کمتری تولید می کند. از این لیفتراک را در محیط های باز یا بسته می توان استفاده کرد و توانایی جا به جایی وسایل سنگین را دارد. از لیفتراک برقی در انبار ها و مکان های سر بسته به علت عدم تولید آلودگی و همچنین صدای کم و به علت کوچک بودن قدرت مانور خوب در فضا های کوچک دارد. این لیفتراک هزینه سوخت بسیار پایینی دارد که هزینه اولیه آن را جبران می کند. این لیفتراک به علت سبک بودن به راحتی قابل جا به جایی است و رانندگان لیفتراک به راحتی می توانند با آن کار کنند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی صنعتی، برای پیش برد بهتر کارها و جا به جایی وسایل سنگین این نیاز را برای افراد ایجاد می کند که به دنبال ابزار و وسایلی باشند که این کار را برایشان آسانتر و بازدهی کارشان را بیشتر کند. یکی از وسایل پر کاربرد برای جا به جایی وسایل سنگین استفاده از لیفتراک است. لیفتراک وسیله ای است که دو شاخک در جلوی خود دارد و از آن برای بالا و پایین بردن وسایل و همچنین جا به جایی آن ها استفاده می شود.

لیفتراک از ماشین های مخصوص برای جا به جایی وسایل سنگین است

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است