021-56071019

آیا به خرید لیفتراک دست دوم فکر می کنید؟

خرید لیفتراک دست دوم میتواند یک فکر خوب و یا یک اشتباه بزرگ باشد. قبل از خرید لیفتراک کارکرده، این هشت مسئله را در نظر بگیرید.

۱-      چقدر از لیفتراک استفاده میکنید؟

اگر میخواهید از لیفتراک هرروز، روزی چند ساعت استفاده کنید بهتر از شما یک لیفتراک نو به جای لیفتراک دست دوم بخرید. خرید لیفتراک ممکن است در ابتدا مقدار زیادی از پول شما را برایتان نگه دارد اما در نهایت برای نگه داری این دستگاه مجبور هستین مقدار زیادی پول بپردازید.

۲-      زمان تحویل لیفتراک چقدر برایتان حائز اهمیت است؟

زمان تحویل لیفتراک  دست دوم نسبت به لیفتراک نو بسیار کوتاه تر است، بنابراین اگر نیاز فوری به لیفتراک دارید، خرید دستگاه کار کرده به نفع شماست.

۳-      آیا در مجموعه خود مکانیک بازرسی فنی دارید؟

در صورت خرید دست دوم، وجود یک مکانیک بازرس فنی لیفتراک از واجبات است. بخصوص به هنگام خرید وجود چنین فردی برای بازرسی کامل دستگاه بسیار موثر است.

۴-      آیا از نمایندگی معتبر خرید میکنید؟

خرید از یک نمایندگی معتبر این شانس را به شما میدهد که لیفتراک سالم و کم کارکردی را به شما معرفی کند ولی خرید از نمایندگی ناآشنا یک ریسک بزرگ است.

۵-      آیا اجرای ایمنی آن را چک کردید؟

مسئله مهم دیگر بررسی سالم بودن اجزای ایمنی مانند کمربند ایمنی، شاخک ها و چراغ های دستگاه میباشد.

۶-      لاستیک ها در چه وضعیتی قرار دارند؟

یکی از بهترین راههای تشخیص وضعیت لیفتراک بررسی چرخ ها میباشد. با چک کردن لاستیک ها متوجه میشوید که لیفتراک روی چه سطحی و چه مدتی کار کرده است.

۷-      ضمانت نامه ای در اختیار شما قرار می گیرد؟

اگر حتی از نمایندگی معتبر میخرید، در صورت سالم بودن بودن دستگاه به شما ضمانت نامه ای هم تحویل میدهد اما در غیر این صورت هیچگونه ضمانت نامه ای را در نظر نمیگیرد.

۸-      با لیفتراک مورد نظر رانندگی کردید؟

اگر چنانچه هر ۷ مورد قبل را پشت سرگذاشتید، در نهایت یکبار بطور امتحانی با دستگاه رانندگی کنید تا برای شما روشن شود آیا این دستگاه آنقدر راحت هست که خود شما و یا کارمند شما برای مدت طولانی با آن کارکنید؟

خواندن 490 دفعه

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است