کاسپین ماشین خاورمیانه

چهارشنبه 8:00 صبح الی 16:30
پنجسنبه 8:00 صبح الی 12:00 جهت تماس در ساعات غیر اداری با شماره تلفن 09129583994 تماس بگیرید

لیفتراک برقی ۴ چرخ

لیفتراک های برقی مانند لیفتراک دیزلی به دلیل نداشتن قدرتی همانند لیفتراک دیزلی به همین میزان، از محبوبیت بالایی برخوردا نیست.

لیفتراک های برقی را مانند لیفتراک دیزلی می توان هم در داخل و هم در خارج از سوله ها استفاده کرد.

 

لیفتراک برقی به چه دردی می خورد

لیفتراک برقی را نیز مانند سایر لیفتراک ها می توان به کار برد ولی بیشترین کاربر این لیفتراک ها در سردخانه ها و یا صنایعی است که نباید هیچ گونه آلایندگی ای تولید کنند که از جمله این صنایع را می توان به سردخانه های مواد غذایی اشاره کرد.

 

انواع لیفتراک برقی

لیفتراک های برقی در تناژ های متفاوتی وجود دارد و در دو نوع لیفتراک برقی سه چرخ و لیفتراک برقی چهارچرخ موجود است.

از آنجایی که منبع محرکه این لیفتراک ها باطری است، دارای انواعی با تناژ هایی بالا مانند لیفتراک 10تن و لیفتراک 15 تن نبوده و معمولا کمتر از 4 تن است.

 

چه زمان می توان لیفتراک برقی را جایگزین کرد

برخی از دوستان از لیفتراک برقی برای کار در سوله های خود استفاده می کنند که اجباری در استفاده از این لیفتراک نیست! در این موارد شما می توانید این لیفتراک ها را با لیفتراک دوگانه سوز تعویض کنید تا بتوانید از قدرت بالاتری برای لیفت بار های خود برخوردار شوید.

 

 

مطالب مرتبط:

لیفتراک چیست

قطعات لیفتراک

لیفتراک دستی

لیفتراک دست دوم

لیفتراک دست دوم را کی عوض کنیم

چه مواردی را هنگام خرید لیفتراک باید در نظر داشته باشیم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است

آدرس دفتر مرکزی : تـهران - خیابان قزوین - بعد از دو راهی قپان -خیابان حسینی - خیابان درویش - پلاک ۱۱۹ تلفن: 56071019 - 021