کاسپین ماشین خاورمیانه

چهارشنبه 8:00 صبح الی 16:30
پنجسنبه 8:00 صبح الی 12:00 جهت تماس در ساعات غیر اداری با شماره تلفن 09129583994 تماس بگیرید

شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه در راستای تحقق و نیل به اهداف سیاست های کلان اقتصادی و مشارکت در رشد صنعتی و اقتصادی کشور عزیز ایران فعالیت خود را با تفکر تغییر ، تحول در صنعت ماشین آلات سنگین و لیفتینگ و ایجاد رفاه و آسایش صنعتگران ، بازرگانان و پیمانکاران عزیز آغاز نمود.

شرکت طی سالهای فعالیت خود فراز نشیب های بسیاری را بخصوص در زمان تحریم های تحمیلی پشت سر گذاشت و در در کشور عزیزمان ایران در حال فعالیت CHERY-ZOOMLION حال حاضر این شرکت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری لیفتراک های می باشد و در طی فعالیت خود دارای نمایندگی در اکثر استان های ایران می باشد و تاکنون تعداد زیادی از انواع لیفتراک را در اکثر مناطق کشور ( چهار فصل آب و هوایی ) به مشتریان عزیز خود ارائه نموده است.

 

پیام مدیر عامل :
تلاش ما همواره بر این اصل استوار بوده که خدمتی نو و ارزنده به هموطنان گرامی عرضه نمائیم ، نیک میدانیم که در دنیای امروز که تغییرات تکنولوژی لحظه ای صورت می پذیرد با دانستن ایده های نو که نیازمند ذهن های روشن و آگاه است، خدماتى نوین به هموطنان ارائه نماییم.
این اعتقاد ما را نیازمند کمک همکاران در داخل سازمان و مساعدت و همیاری کلیه همکاران و پیمانکاران و نمایندگان بیرون از سازمان نموده تا با توکل و عنایت به حضرت حق تعالی دستیابی به اهداف و چشم اندازهای پیش رو امکان پذیر گردد.
امید است تاثیر عملکرد ما نقش موثری در جهت تامین نیاز شما مشتریان عزیز گردد و در این راه از هیچگونه تلاش و پشتکاری دریغ نخواهیم کرد .
نتایج و دستاوردهای این سازمان علاوه بر درون سازمان، در محیط بیرون از سازمان نیز مشاهده و ارزیابی می گردد. به همین منظور با آغوش باز نظرات و پیشنهادات شما را جهت ارائه خدمات بهتر پذیرا و سپاسگذار شما هستیم.
« در دنیا هیچ بن بستی نیست ، یا راهی خواهیم یافت ، یا راهی خواهیم ساخت »

 

برنامه راهبردی
شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه به عنوان یک شرکت استراتژی محور با منش مشتری محور و استراتژی مداری, ویژگیهای منحصر به فردی در خدمات شرکت بوجود آورده است که چشم اندازی قدرتمند و قابل اطمینان را برای شرکت ترسیم خواهد نمود.

 • عناوین برنامه های راهبردی :
  – جذب نیروهای متخصص و ارتقا ء سطح علمی همکاران.
  – نگرش مشتری مداری در راستای دستیابی به حداکثر رضایت مشتری و وفادار سازی ایشان.
  – افزایش سرعت و کیفیت ارائه خدمات به مشتریان.
  – ایجاد ویژگیهای منحصر به فرد در خدمات عملیاتی.
  – ارتقاء همکاری با فعالان صنعت لیفتراک و ایجاد نمایندگی های بیشتر در سطح کشور.
  – دستیابی به حداکثر سهم بازار.

 

چشم انداز

طیف اجتماعی ،همکاران، مشتریان و شرکتهای رقیب ، این مجموعه را به عنوان شرکتی نظام مند ، با برنامه و جدی در تحقق اهداف عملیاتی می شناسند . شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه با تکیه بر رشد ، توسعه و برخورداری از دانش تخصصی و بهره گیری از کارکنان خلاق و متخصص به عنوان معیار و محکی در آمده است که سایر شرکتها عملکرد خود را با آن می سنجند . رعایت اصول اخلاقی و اجتماعی ، احترام به افراد ، رعایت صداقت و حفظ امانت ، پایبندی به برنامه های عملکردی سازمانی و فرایندهای برنامه محور از جمله شاخصه های پرسنل این شرکت می باشد .

 

  • شعار سازمانی
   شرکت کاسپین ماشین خاور میانه خود را سازمانی مشتری محور می داند که راس هرم سازمانی آن مشتری است و آنان را شریک استراتژیک خود می داند و کلیه اعضای این خانواده خود را ملزم میدانند که بهترین راه کارها را به بهترین کیفیت به مشتریان عرضه کنند و کسب حداکثر رضایت این عزیزان را نهایت اهداف سازمانی خود دانسته و در راستای این شعار خود برنامه استراتژیک طراحی و تدوین نموده که جهت گیری های اصلی این سازمان را برای سال های آتی مشخص نموده است.li>

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است

آدرس دفتر مرکزی : تـهران - خیابان قزوین - بعد از دو راهی قپان -خیابان حسینی - خیابان درویش - پلاک ۱۱۹ تلفن: 56071019 - 021