کاسپین ماشین خاورمیانه

چهارشنبه 8:00 صبح الی 16:30
پنجسنبه 8:00 صبح الی 12:00 جهت تماس در ساعات غیر اداری با شماره تلفن 09129583994 تماس بگیرید

bn1

 

 

اهمیت آموزش لیفتراک

امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی و علم در تمامی عرصه ها بسیار ضروری است که در زمان تحویل لیفتراک و ماشین آلات انبارداری و همچنین بعد از تحویل لیفتراک، اپراتورها و مسئولین تعمیر و نگهداری شرکت ها تحت آموزش کامل مسائل فنی و ایمنی لیفتراک قرار گیرند.
آموزش مسائل فنی لیفتراک

آموزش مسائل فنی لیفتراک

آموزش مسائل فنی لیفتراک به عملکرد و طول عمر دستگاه کمک خواهد کرد و باعث می شود که از لیفتراک خریداری شده حداکثر بهره برداری انجام شود.

محل آموزش لیفتراک

شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه هر ساله در شهرهای مختلف ایران برای مشتریان گرامی دوره های بازرسی و فنی و ایمنی لیفتراک را به صورت رایگان برگزار می نماید که کلیه عزیزان می توانند ضمن تماس با واحد آموزش شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه از جزئیات دوره و زمانبندی آن مطلع شوند.جهت اطلاع از برنامه آموزشي ليفتراك و ماشین آلات انبارداری، از طریق راه های ارتباطی موجود برای تماس با ما ؛ با ما همراه باشید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است

آدرس دفتر مرکزی : تـهران - خیابان قزوین - بعد از دو راهی قپان -خیابان حسینی - خیابان درویش - پلاک ۱۱۹ تلفن: 56071019 - 021