کاسپین ماشین خاورمیانه

چهارشنبه 8:00 صبح الی 16:30
پنجسنبه 8:00 صبح الی 12:00 جهت تماس در ساعات غیر اداری با شماره تلفن 09129583994 تماس بگیرید

نمایشگاه مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته امسال ار تاریخ 14 الی 17 آذرماه 1397 برگزار خواهد شد.
کشور ایران متاسفانه با نرخ تولید حدود 50 میلیون کیلوگرم زباله به صورت روزانه، قادر به بازیافت تنها % 5 درصد این حجم از زباله تولیدی را در حال حاضر دارد و این امر به خوبی نمایانگر فرصت های بسیار عالی جهت درآمد و اشتغال زایی است که شرکت های داخلی و خارجی تنها به واسطه این نمایشگاه ها می توانند از این فرصت ها استفاده لازم را ببرند.

  بنر سایت کاسپین 1

 

طرح توجیهی ورود به بازیافت زباله

از آنجایی که این صنعت بسیار هزینه بر است و برای ورود به این صنعت باید توجیه اقتصادی داشت، باید عرض کنیم که در حال حاضر این صنعت دارای درآمدی بالغ بر 500 میلیون دلار است که در صورت افزایش رونق در چرخه بازیافت، این رقم نیز بالاتر خواهد رفت که به خوبی جایگزین طرح توجیهی است.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و زباله

نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و زباله که به واسطه شرکت iwex در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می شود، بستری مناسب جهت ارتباط شرکت ها به صورت B2B (Business 2 Business) را فراهم کرده است تا تجار و همچنین صاحب نظران داخلی و خارجی در این حوزه بتوانند تبادل نظر و عقد قرارداد همکاری داشته باشند.

مسئول برگزاری نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و زباله

شرکت iwex به عنوان برگزار کننده نمایشگاه بازیافت، بر آن است تا در راستای سیاست های دولت یازدهم ریاست جمهوری اسلامی ایران، گامی در راستای ارتقای سطح کیفی مدیریت پسماند و بازیافت زباله داشته باشد و امیدواریم این نمایشگاه با حمایت های سازمانهای مرتبط داخلی و خارجی، نمایشگاهی موثر در جهت بهبود محیط زیست، آلودگی اکوسیستم، خاک، آب و منابع طبیعی است.

فروش ویژه لیفتراک

شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه به عنوان تولید کننده لیفتراک و ماشین آلات انبارداری، حمایت های همه جانبه خود را از شرکت ها و سازمان های داخلی و خارجی حاضر در اولین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و بازیافت در حوزه لیفتراک و تجهیزات انبار داری اعلام نموده است و با قیمت لیفتراک و تجهیزات انبارداری ویژه نمایشگاه، اقدام به فروش لیفتراک و خرید لیفتراک در قالب طرح بازیافت و نوسازی لیفتراک و تجهیزات انبارداری کرده است.

پروفایل نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و زباله

 

عنوان نمایشگاه                  اولین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته
تاریخ برگزاری نمایشگاه 13 الی 17 آذرماه 1397
ساعت برگزاری نمایشگاه 9 صبح لغایت 17 بعدظهر
برگزار کننده نمایشگاه شرکت نمانگر
شرکت ها و کشور های شرکت کننده شرکت های داخلی:

کاسپین ماشین خاورمیانه، کارا ماشین آرنا، وزارت جهاد کشاورزی، فدراسیون صنعت نفت، شرکت فولاد مبارکه اصفهان و بیش از 50 شرکت و داخلی دیگر در این نمایشگاه حضور به هم رسانده اند.

شرکت های خارجی:

در این حوزه، شرکت ها و هیات های نوایندگی ای از کشور های آلمان، ایتالیا، چین و چندی از کشور های صاحب فناوری در این حوزه نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است

آدرس دفتر مرکزی : تـهران - خیابان قزوین - بعد از دو راهی قپان -خیابان حسینی - خیابان درویش - پلاک ۱۱۹ تلفن: 56071019 - 021