021-56071019

آیا به خرید لیفتراک دست دوم فکر می کنید؟

خرید لیفتراک دست دوم میتواند یک فکر خوب و یا یک اشتباه بزرگ باشد. قبل از خرید لیفتراک کارکرده، این هشت مسئله را در نظر بگیرید.

۱- چقدر از لیفتراک استفاده می کنید؟

اگر می خواهید از لیفتراک هرروز، روزی چند ساعت استفاده کنید بهتر از شما یک لیفتراک نو به جای لیفتراک دست دوم بخرید. خرید لیفتراک ممکن است در ابتدا مقدار زیادی از پول شما را برایتان نگه دارد اما در نهایت برای نگه داری این دستگاه مجبور هستین مقدار زیادی پول بپردازید.

۲- زمان تحویل لیفتراک چقدر برایتان حائز اهمیت است؟

زمان تحویل لیفتراک دست دوم نسبت به لیفتراک نو بسیار کوتاه تر است، بنابراین اگر نیاز فوری به لیفتراک دارید، خرید دستگاه کار کرده به نفع شماست.

۳- آیا در مجموعه خود مکانیک بازرسی فنی دارید؟

در صورت خرید دست دوم، وجود یک مکانیک بازرس فنی لیفتراک از واجبات است. بخصوص به هنگام خرید وجود چنین فردی برای بازرسی کامل دستگاه بسیار موثر است.

۴- آیا از نمایندگی معتبر خرید می کنید؟

خرید از یک نمایندگی معتبر این شانس را به شما می دهد که لیفتراک سالم و کم کارکردی را به شما معرفی کند ولی خرید از نمایندگی نا آشنا یک ریسک بزرگ است.

 

۵- آیا اجرای ایمنی آن را چک کردید؟

مسئله مهم دیگر بررسی سالم بودن اجزای ایمنی مانند کمربند ایمنی، شاخک ها و چراغ های دستگاه می باشد.

 

۶- لاستیک ها در چه وضعیتی قرار دارند؟

یکی از بهترین راه های تشخیص وضعیت لیفتراک بررسی چرخ ها میباشد. با چک کردن لاستیک ها متوجه می شوید که لیفتراک روی چه سطحی و چه مدتی کار کرده است.

 

۷- ضمانت نامه ای در اختیار شما قرار می گیرد؟

اگر حتی از نمایندگی معتبر می خرید، در صورت سالم بودن بودن دستگاه به شما ضمانت نامه ای هم تحویل می دهد اما در غیر این صورت هیچگونه ضمانت نامه ای را در نظر نمی گیرد.

 

۸- با لیفتراک مورد نظر رانندگی کردید؟

اگر چنانچه هر ۷ مورد قبل را پشت سرگذاشتید، در نهایت یکبار بطور امتحانی با دستگاه رانندگی کنید تا برای شما روشن شود آیا این دستگاه آنقدر راحت هست که خود شما و یا کارمند شما برای مدت طولانی با آن کار کنید؟

 

 


از دیگر مطالب سایت ما دیدن فرمایید

 

چه زمانی برای تعویض لیفتراک فرسوده مناسب است؟

 

نکات مهم در هنگام خرید لیفتراک

 

لیفتراک کارکرده

 

اجزاء و قطعات لیفتراک

 

لیفتراک دیزل

 

لیفتراک برقی

 

لوازم یدکی و قطعات

 

دوره ایمنی و بازرسی ریچتراک

 

لیفتراک دست دوم

 

لیفتراک دیزل چیست؟

 

سری های مختلف لیفتراک

 

لیفتراک برقی چیست؟

 

لیفتراک دستی چیست؟

 

لیفتراک چیست؟

 

آموزش مسائل فنی لیفتراک

خواندن 1072 دفعه

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است

آدرس دفتر مرکزی : تـهران - خیابان قزوین - بعد از دو راهی قپان -خیابان حسینی - خیابان درویش - پلاک ۱۱۹ تلفن: 56071019 - 021