کاسپین ماشین خاورمیانه

چهارشنبه 8:00 صبح الی 16:30
پنجسنبه 8:00 صبح الی 12:00 جهت تماس در ساعات غیر اداری با شماره تلفن 09129583994 تماس بگیرید

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک

نمایشگاه کاشی و سرامیک یکی از برترین نمایشگاه های صنعت ساختمان در سراسر جهان به شمار می اید که خوشبختانه چند سالی است که این نمایشگاه به صورت کاملا مستقل و تخصصی در ایران برگزار می شود.

استان یزد به عنوان مهد کاشی و سرامیک دارای قدمتی بسیار زیاد می باشد و از دیرباز در این صنعت فعالیت می کردند.

امروزه نیز یکی از برترین استان های ایران در این زمینه محسوب می شود.

استان یزد به دلیل داشتن قدمت و تخصص بسیار زیاد در این حوزه و همچنین صاحب سبک بودن در برخی از قسمت های کاشی و سرامیک در جهان؛ به دلیل گسترش این دانش و صنعت ایران در جهان و همچنین تبادل دانش با سایر کشور ها، اقدام به برگزاری نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک کرده است که امسال از 6 لغایت 9 آدر ماه 1397 یازدهمین دوره این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

 

یازدهمین نمایشگاه بین المللی یزد

 

برگزارکننده نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک

استان یزد به دلیل ایجاد زیرساخت هایی مناسب جهت بالابردن سطح کیفی محصولات و دانش صنایع داخلی و کسب جایگاه مناسب در سطح جهانی؛ هرساله این نمایشگاه برگزار می شود که مسئولیت برگزاری این نمایشگاه های بر عهده مسئول نمایشگاه های بین المللی استان یزد است.

در نمایشگاه بین المللی یزد چی می گذرد

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک یزد با حضور هیات ها و نمایندگی هایی از کشور های ایتالیا، گرجستان، اسپانیا، ... و همچنین برترین شرکت های داخلی فعال در این زمینه، امروز فعالیت خود را آغاز کرد.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های فعال در حوزه کاشی و سرامیک؛ شرکت هایی از صنایع وابسته مانند رنگ و لعاب و ماشین آلات انبارداری نیز حضور دارند.

حامیان نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک یزد

شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه نماینده انحصاری ماشین آلات انبارداری زوم لاین چری و تولید کننده لیفتراک و انواع ماشین الات انبار داری مانند استاکر، جک پالت، پالت تراک، ریچتراک و غیره؛ با حضور چندین ساله خود در این نمایشگاه ها، حمایت کامل خود را از این صنایع در زمینه لیفتراک و تجهیزات انبارداری اعلام کرده است.

این شرکت مانند سالیان گذشته، برای حمایت از شرکت های داخلی؛ شرایط ویژه ای در این دوره از نمایشگاه گذاشته است و شما می توانید لیفتراک دیزلی 3.5 تن ، لیفتراک دوگانه سوز 3 تن و همچنین استاکر برقی 1.5 تن را در این نمایشگاه از نزدیک ملاحظه کنید و در صورت تمایل از فروش لیفتراک ویژه ما استفاده کنید.

اگر قصد خرید لیفتراک و یا تعویض لیفتراک دست دوم خود را دارید نیز می توانید در همین نمایشگاه؛ در طرح تعویض لیفتراک ما شرکت کنید تا شامل قیمت لیفتراک استثنایی ما شوید.

آدرس نمایشگاه

مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان یزد واقع در خیابان سینا است.

زمان برگزاری

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی یزد از تاریخ 6 الی 9 آذرماه 1397 بوده، همچنی شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه، همه روزه پذیرای شما عزیزان در غرفه کاسپین ماشین خاور میانه از ساعت 16 لغایت 12 است.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است

آدرس دفتر مرکزی : تـهران - خیابان قزوین - بعد از دو راهی قپان -خیابان حسینی - خیابان درویش - پلاک ۱۱۹ تلفن: 56071019 - 021