کاسپین ماشین خاورمیانه

شنبه تا پنجشنبه 7:30 صبح الی 14:30 جهت تماس در ساعات غیر اداری با شماره تلفن 09129583485 تماس بگیرید
نمایشگاه ها

نمایشگاه ها (16)

نمایشگاه مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته امسال ار تاریخ 14 الی 17 آذرماه 1397 برگزار خواهد شد.
کشور ایران متاسفانه با نرخ تولید حدود 50 میلیون کیلوگرم زباله به صورت روزانه، قادر به بازیافت تنها % 5 درصد این حجم از زباله تولیدی را در حال حاضر دارد و این امر به خوبی نمایانگر فرصت های بسیار عالی جهت درآمد و اشتغال زایی است که شرکت های داخلی و خارجی تنها به واسطه این نمایشگاه ها می توانند از این فرصت ها استفاده لازم را ببرند.

  بنر سایت کاسپین 1

 

طرح توجیهی ورود به بازیافت زباله

از آنجایی که این صنعت بسیار هزینه بر است و برای ورود به این صنعت باید توجیه اقتصادی داشت، باید عرض کنیم که در حال حاضر این صنعت دارای درآمدی بالغ بر 500 میلیون دلار است که در صورت افزایش رونق در چرخه بازیافت، این رقم نیز بالاتر خواهد رفت که به خوبی جایگزین طرح توجیهی است.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و زباله

نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و زباله که به واسطه شرکت iwex در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می شود، بستری مناسب جهت ارتباط شرکت ها به صورت B2B (Business 2 Business) را فراهم کرده است تا تجار و همچنین صاحب نظران داخلی و خارجی در این حوزه بتوانند تبادل نظر و عقد قرارداد همکاری داشته باشند.

مسئول برگزاری نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و زباله

شرکت iwex به عنوان برگزار کننده نمایشگاه بازیافت، بر آن است تا در راستای سیاست های دولت یازدهم ریاست جمهوری اسلامی ایران، گامی در راستای ارتقای سطح کیفی مدیریت پسماند و بازیافت زباله داشته باشد و امیدواریم این نمایشگاه با حمایت های سازمانهای مرتبط داخلی و خارجی، نمایشگاهی موثر در جهت بهبود محیط زیست، آلودگی اکوسیستم، خاک، آب و منابع طبیعی است.

فروش ویژه لیفتراک

شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه به عنوان تولید کننده لیفتراک و ماشین آلات انبارداری، حمایت های همه جانبه خود را از شرکت ها و سازمان های داخلی و خارجی حاضر در اولین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و بازیافت در حوزه لیفتراک و تجهیزات انبار داری اعلام نموده است و با قیمت لیفتراک و تجهیزات انبارداری ویژه نمایشگاه، اقدام به فروش لیفتراک و خرید لیفتراک در قالب طرح بازیافت و نوسازی لیفتراک و تجهیزات انبارداری کرده است.

پروفایل نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند و زباله

 

عنوان نمایشگاه                  اولین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته
تاریخ برگزاری نمایشگاه 13 الی 17 آذرماه 1397
ساعت برگزاری نمایشگاه 9 صبح لغایت 17 بعدظهر
برگزار کننده نمایشگاه شرکت نمانگر
شرکت ها و کشور های شرکت کننده شرکت های داخلی:

کاسپین ماشین خاورمیانه، کارا ماشین آرنا، وزارت جهاد کشاورزی، فدراسیون صنعت نفت، شرکت فولاد مبارکه اصفهان و بیش از 50 شرکت و داخلی دیگر در این نمایشگاه حضور به هم رسانده اند.

شرکت های خارجی:

در این حوزه، شرکت ها و هیات های نوایندگی ای از کشور های آلمان، ایتالیا، چین و چندی از کشور های صاحب فناوری در این حوزه نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

 

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک

نمایشگاه کاشی و سرامیک یکی از برترین نمایشگاه های صنعت ساختمان در سراسر جهان به شمار می اید که خوشبختانه چند سالی است که این نمایشگاه به صورت کاملا مستقل و تخصصی در ایران برگزار می شود.

استان یزد به عنوان مهد کاشی و سرامیک دارای قدمتی بسیار زیاد می باشد و از دیرباز در این صنعت فعالیت می کردند.

امروزه نیز یکی از برترین استان های ایران در این زمینه محسوب می شود.

استان یزد به دلیل داشتن قدمت و تخصص بسیار زیاد در این حوزه و همچنین صاحب سبک بودن در برخی از قسمت های کاشی و سرامیک در جهان؛ به دلیل گسترش این دانش و صنعت ایران در جهان و همچنین تبادل دانش با سایر کشور ها، اقدام به برگزاری نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک کرده است که امسال از 6 لغایت 9 آدر ماه 1397 یازدهمین دوره این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

 

یازدهمین نمایشگاه بین المللی یزد

 

برگزارکننده نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک

استان یزد به دلیل ایجاد زیرساخت هایی مناسب جهت بالابردن سطح کیفی محصولات و دانش صنایع داخلی و کسب جایگاه مناسب در سطح جهانی؛ هرساله این نمایشگاه برگزار می شود که مسئولیت برگزاری این نمایشگاه های بر عهده مسئول نمایشگاه های بین المللی استان یزد است.

در نمایشگاه بین المللی یزد چی می گذرد

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک یزد با حضور هیات ها و نمایندگی هایی از کشور های ایتالیا، گرجستان، اسپانیا، ... و همچنین برترین شرکت های داخلی فعال در این زمینه، امروز فعالیت خود را آغاز کرد.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های فعال در حوزه کاشی و سرامیک؛ شرکت هایی از صنایع وابسته مانند رنگ و لعاب و ماشین آلات انبارداری نیز حضور دارند.

حامیان نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک یزد

شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه نماینده انحصاری ماشین آلات انبارداری زوم لاین چری و تولید کننده لیفتراک و انواع ماشین الات انبار داری مانند استاکر، جک پالت، پالت تراک، ریچتراک و غیره؛ با حضور چندین ساله خود در این نمایشگاه ها، حمایت کامل خود را از این صنایع در زمینه لیفتراک و تجهیزات انبارداری اعلام کرده است.

این شرکت مانند سالیان گذشته، برای حمایت از شرکت های داخلی؛ شرایط ویژه ای در این دوره از نمایشگاه گذاشته است و شما می توانید لیفتراک دیزلی 3.5 تن ، لیفتراک دوگانه سوز 3 تن و همچنین استاکر برقی 1.5 تن را در این نمایشگاه از نزدیک ملاحظه کنید و در صورت تمایل از فروش لیفتراک ویژه ما استفاده کنید.

اگر قصد خرید لیفتراک و یا تعویض لیفتراک دست دوم خود را دارید نیز می توانید در همین نمایشگاه؛ در طرح تعویض لیفتراک ما شرکت کنید تا شامل قیمت لیفتراک استثنایی ما شوید.

آدرس نمایشگاه

مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان یزد واقع در خیابان سینا است.

زمان برگزاری

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی یزد از تاریخ 6 الی 9 آذرماه 1397 بوده، همچنی شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه، همه روزه پذیرای شما عزیزان در غرفه کاسپین ماشین خاور میانه از ساعت 16 لغایت 12 است.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت و معدن مشهد

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ، معدن و فلزات با حضور مسئولین استانی، امروز برگزار گردید.

 

این نمایشگاه از ۳ الی ۶ آبان ماه 1396 در مشهد برگزار شد.

لیفتراک دیزل 3.5 تن، لیفتراک دوگانه سوز 3 تن، استاکر، جک پالت در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

عکس هایی از برگزاری این نمایشگاه:

 

 

 

 

 

 

 

 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک

صنعت کاشی و سرامیک در واقع محدود به ساخت ظروف، وسایل و قطعات سفالی ساده گذشته نیست و کاربردی شگرف در همه ابعاد تمدن و تکنولوژی نوین بشر امروز دارد.
شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه، به عنوان یک شرکت صنعتی برای شرکت های فعال در صنعت کاشی و سرامیک با هدف تامین نیاز حمل و جابه جایی در این صنعت، لیفتراک هایی در تناژ مختلف با نازلترین قیمت ارائه کرده است.
لیفتراک مورد استفاده و استقبال در این صنعت بیشتر لیفتراک دیزل 3 تن می باشد که در مدل های لیفتراک دیزل ، لیفتراک برقی و لیفتراک دوگانه سوز به همراه 2000 ساعت کارکرد یا یکسال را برای این عزیزان و اصناف مشابه با نازلترین قیمت ارایه کرده است.
بیست و چهارمین نمایشگاه کاشی و سرامیک بهانه ای برای دیدار مجدد این صنعت با صنایع مرتبط برای محکم تر کردن همکاری های فی مابین و عقد قرارداد هایی با قیمت مناسب شد.
این نمایشگاه در تاریخ 9 الی 12 تیرماه 1396، در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد و با وجود گرمای شدید تابستان با استقبال کم نظیری رو برو شد.
بازدید از غرفه کاسپین ماشین خاورمیانه بیش از حد تصور بود و حضور مشتریان شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه از جمله، كاشي احسان ميبد، كاشي زرين خراسان، كاشي كاژه، كاشي باستان، صديق سرام، آرين سرام، پاسارگاد سرام، ايفا سرام باعث دلگرمی و افتخار ما بود.
کاشی ایفا سرام، کاشی پارسیان، کاشی نفسی، کاشی صدف و ... در این نمایشگاه حضور داشتند که از غرفه کاسپین دیدن کردند.
البته ناگفته نماند که شرایط استثنایی فروش لیفتراک دیزل و سایر تجهیزات انبار داری در نمایشگاه باعث دوچندان شدن بازید کنندگان شده بود.
شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه به عنوان حامی ادوات انبارداری و تنها نماینده زوم لاین – چری در ایران لیفتراک دیزل 3 تن، لیفتراک دوگانه سوز 3 تن و استاکر خود را با شرایط استثنایی به نمایش گذاشت.
کاسپین ماشین خاورمیانه همه روزه از ساعت 9 الی 17 پذیرای شما در نمایشگاه خواهد بود.

 

عکس دسته جمعی

نمایش لیفتراک

غرفه لیفتراک

فروش لیفتراک

 

منبع: شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دهمین نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی و سرمایشی پس از یک دوره وقفه، امسال مورخ 9 تیر ماه 1395 برگزار شد.

در این دوره از نمایشگاه، صنایعی چون سنگ، آجر، کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی و سایر صنایع مرتبط در این نمایشگاه حضور دارند.
شرکت کاسپین ماشین به عنوان بزرگترین عرضه کننده لیفتراک و سایر ادوات انبار داری؛ در این دوره از نمایشگاه، لیفتراک های 2 تن، 3 تن و کانتر بالانس رو خود رابه نمایش گذاشت.

کاربرد لیفتراک ها

لیفتراک دیزل 3 تن و 2 تن بیشتر در صنایعی نظیر کاشی و سرامیک استفاده می شود و به دلیل تخصصی بودن این نمایشگاه در این حوزه، این شرکت تخفیفات بسیار ویژه ای برای فروش لیفتراک های خود دارد.
شرکت کاسپین ماشین خاور میانه همه روزه میزبان شما از ساعت 9 الی 17 می باشد.

 

عکس هایی از برگزاری این نمایشگاه:

 

فروش لیفتراک

 

نمایشگاه چوب

 

منبع: شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه

 

 

لیفتراک و قطعات آن

نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی مبلمان کار خود را امروز با حضور 400 شرکت ایرانی و 21 شرکت خارجی در نمایشگاه بین المللی تهران شروع کرد.

شرکت کنندگان نمایشگاه

نمایشگاه امسال با حضور فعالانی بلند مرتبه و هیئت های تجاری ای از کشور های آلمان، اتریش، اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، بلژیک، روسیه، امارات، انگلستان، اوکراین، چین، هنگ کنک، کره جنوبی، ژاپن، فرانسه، هند، امارات عربی، مالزی، ترکیه، تایوان و تایلند آغاز به کار کرد.
در این دوره از نمایشگاه بین المللی، صنایعی مانند: یراق آلات ، ماشین آلات مبلمان ، چوب ، MDF و تجهیزات و صنایع وابسته آخرین خطوط و ماشین‌آلات فرآوری چوب، مواد اولیه و تجهیزات صنایع مبلمان، مواد جانبی صنایع مبلمان، انواع قطعات منفصل ، انواع ابزارآلات ساخت صنایع مبلمان ، انواع پوششها، ام دی اف و نئوپان ، انواع کفپوش، دیوارپوش، انواع مواد بسته‌بندی صنایع مبلمان، انواع ماشین‌آلات جابجایی مواد و کالای حمل و نقل، اتوماسیون اداری و صنعتی در حوزه مربوط، نشریات و مجلات تخصصی، دانشگاهها، آموزشگاهها، خدمات آموزشی تخصصی حضور دارند.

سخنی با شرکت کنندگان

محمدرضا خسروی مدیرعامل شرکت کاسپین ماشین و فعال در حوزه تجهیزات انبارداری فرمودند:
خوشبختانه نمایشگاه با ظرفیتی خوبی اجرا شد و امید است که به پیشرفت صنایع ما کمک کند و نمایشگاهها بهترین بستر برای تعامل با دنیا و معرفی محصولات ایرانی شروعی برای انتقال تکنولوژی می باشد.
ایشون در ادامه افزودند: شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه به عنوان یک عضو فعال در حوزه انبار داری، صنعت لیفتراک و بالابر برای پایین آوردن قیمت های این تجهیزات نمایندگی رسمی زوم لاین – چری را دارد و برای کمک بیشتر به تمام عزیزانی که به رشد صنعت کشور کمک می کنند قصد دارد خط تولیدی برای تولید لیفتراک و قطعات آن در ایران راه اندازی کند تا بتوان قیمت هارا سرشکن کرد.
به علت سایز پالت ام دی اف ، شرکت کاسپین ماشین لیفتراک دیزلی 3.5 تن ، 4 تن ، 5 و 7 تن با لاستیک دوبل ( جهت حفظ تعادل ) و ساید شیفت ( جهت جایگذاری مناسب بار ) و همچنین ارتفاع تخلیه 4.5 الی 6 متر ارایه می نماید.

 

 

لیفتراک دیزل

 

نمایش لیفتراک

 

عکس دسته جمعی نمایشگاه

 

غرفه در نمایشگاه

 

منبع: شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، مجموعه ها و صنایع وابسته

این نمایشگاه از 6 الی 9 اردیبهشت ماه 1396 در اصفهان برگزار شد.

لیفتراک دیزل 3.5 تن، لیفتراک دوگانه سوز 3 تن، استاکر، جک پالت در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

عکس هایی از برگزاری این نمایشگاه:

 

cars exhibition 94 1

 

cars exhibition 94 2

 

cars exhibition 94 3

 

cars exhibition 94 4

 

منبع: شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه

اولین نمایشگاه بین المللی صنعت یزد

این نمایشگاه از 14 الی 17 آذرماه 1394 در یزد برگزار شد.

لیفتراک دیزل 3 تن و لیفتراک برقی 3 تن در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

عکس هایی از برگزاری این نمایشگاه:

 

 

 

 

 

منبع: شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه

نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت و معدن

این نمایشگاه از 3 الی 6 آذرماه 1394 در اراک برگزار شد.

لیفتراک دیزل 3 تن در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

عکس هایی از برگزاری این نمایشگاه:

 

mine exhibition 94 1

 

mine exhibition 94 2

 

mine exhibition 94 3

 

mine exhibition 94 4

 

منبع: شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، ادوات و محصولات کشاورزی

این نمایشگاه از 5 الی 8 آبان ماه 1394 در تبریز برگزار شد.

لیفتراک دیزل 3 تن و لیفتراک دوگانه سوز 3 تن در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

عکس هایی از برگزاری این نمایشگاه:

 

sweet exhibition 94 1

 

sweet exhibition 94 2

 

sweet exhibition 94 3

 

sweet exhibition 94 4

 

منبع: شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه

صفحه1 از2

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است

آدرس دفتر مرکزی : تـهران - خیابان قزوین - بعد از دو راهی قپان -خیابان حسینی - خیابان درویش - پلاک ۱۱۹ تلفن: 56071019 - 021